Nabízíme

Akupunktura
Akupunktura

Akupunktura je jednou ze součástí tradiční čínské medicíny, jejíž počátky se odhadují do éry Žlutého Císaře ( Chuang-ti) někdy k r. 2700 př.n.l. Tradiční čínská medicína využívá fytoterapii (bylinné léčby), akupunktury, dietetiky, masáže tuina, cvičení Qi Gong.

více informací
Traumatologie
Traumatologie

Odvětví medicíny zabývající se poraněním pohybového aparátu a řešením poúrazových stavů.

více informací
Kinesiotaping
Kinesiotaping

Kinesiotaping je metoda využívaná ve fyzioterapii. Sloužící k ovlivňování muskuloskeletární a lymfatické soustavy. Metoda spočívá v lepení elastických pásek na postiženou oblast. Tímto se zvýší intresticiální prostor, zvýší se proudění lymfy a krve a sníží tlak na cévy, čímž se urychluje proces hojení.

Spondylochirurgie
Spondylochirurgie

Spondylochirurgie je odvětví medicíny, které se zabývá problematikou onemocnění nebo poranění páteře. Jedná se jak o traumatologickou, degenerativní, infekční i tumorózní etiologii.

více informací
Ošetření TDP lampou
Ošetření TDP lampou

Napomáhá generování nejrůznějších příznivých biochemických pochodů, kterých se nedostává během nemoci, zánětu, poranění či tkáňové ischemie, urychluje rozklad nestabilních struktur, například odumřelých tkáňových buněk, vyvolává lokální rozšíření krevního řečiště a tím i krevní zásobení, saturaci kyslíkem a podporuje látkovou výměnu.

více informací